I want to meaning of my life....

Dávno

22. prosince 2011 v 2:45 | Emilly
Sice nevim, jak se budu soustředit, když tu hraje óčko, ale za pokus to stojí...

Teď právě se nalézám u přítele v práci a zajala jsem mu noutbuka. Tak píšu.
Teď jsem se dívala na jeden starší mail, ke kterému jsem měla přidělaný jeden z těch facebook účtů, které mi byli blokovány. Našla jsem tam zprávu od jedné slečny...
Od slečny, kterou jsem měla hodně ráda a která mě teď nenávidí, což tak úplně nechápu...
Co se stalo, že holka, která se oháněla slovy, že si chce na každýho udělat vlastní názor ted papouškuje názory jiných? Mohlo za to snad to, že jsem ji označila za sraba, protože mi nedokáže přímo napsat, co jí na mě štve?
Aby bylo jasno, já ji jen zahrnula do celku. Ale jak znám Miss Perfect, ta z toho udělala bůhvíco, stejně, jako z ostatních věcí, který jsem oběma slečnám sdělila s tím, že jsem jim věřila a doufala, že mě nebudou považovat za blázna co věří na duchy a nebo za ničemnici, která ...jak bych to nazvala? Která si prostě dovolila říct, že vyvolala ducha ikony j-rocku? Když jen ony jsou fanynky a jen ony mají právo bla bla? Takhle to myslely?

Ale zpět k tomu hlavnímu.
Jak už jsem napsala, tu holku jsem měla fakt ráda a pořád mám a ačkoliv, jak jsem koukala, se teď z ní stala namyšlená frajle, tak jí pořád mám ráda a ačkoliv to ve mě občas vře, nikdy, přísahám, nikdy mě nevyprovokuje k tomu, abych jí její urážky vrátila. I kdyžbych mohla. Ale neudělám to, nejen proto, aby bylo vidět, kdo je ten lepší :D
Vzpomínky na ty lepší časy si uschovám ve svým srdci, tam, kam nikoho jen tak nepouštím...
I když jsme se teda ke konci našeho přátelství občas štěkaly, hlavně z mojí strany, ale nějaká ta hádka přece k přátelství patří...
Já byla vždy ochotná vše vysvětlit a omluvit se, což je věc, kterou jsem se naučila teprve nedávno...

Nevím, a celkem je mi to fuk, jestli si to Miss Perfection nebo Ona přečtou a okomentujou nějakýma blbinama, já to už neřeším. A aspoň bude Ona vědět, že ačkoliv mě nenávidí, já se na ni nezlobím, nemám proč. Kdybych to vzala psychologicky, škodí jenom sama sobě, tou nenávistí.
Jen bych jí přála, ať nalezne sama sebe, má celý život ještě hodně před sebou...

To je možná asi všechno...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 im. im. | Web | 24. prosince 2011 v 15:43 | Reagovat

Osobně nevím, o kom tohle celý bylo. Jestli o mně, o Betty, nebo o komkoliv dalším. Co se mě týká, myslím si, že problém byl spíš na mojí straně, prostě mě tak nějak popadla deprese, navíc jsem si den předtím skypovala s Betty a stálo mě to dost psychickýho přesvědčování sama sebe, napsat ti, co si o sobě myslím, a co jsem si prakticky vzato o tobě nemyslela, dokud jsem, jak jsem už řekla, nemluvila s Betty, která mi řekla asi tak všechno, co o tobě věděla. Všechno, co jsi se ty mně nikdy neobtěžovala říct.

Když se na to dívám zpětně, nechápu se. Nechápu sebe, ale o to víc nechápu tebe, to, co tě vedlo k některým věcem, co jsi udělala, počínaje oním zavrženíhodným videem, konče chlastem a tvou mizernou slovenštinou, bez urážky. A na druhou stranu strašně moc souhlasím s tvým názorem na hara comm jako takovou, neboť jak jsem stihla minulou sobotu sama poznat, když jsem se nějakým omylem dostala s Miru-em na hara sraz v Praze, z toho, jak se k nám (a ke mně obzvlášť) chovali jakože "co se mezi nás vtíráte", většina lidí v HC jsou tak neskutečně egoističtí idioti, až to skoro bolí. Jak říkám, většina, ani zdaleka ne všichni. Jen asi 98%.

A zase jsem se rozepsala nějak víc, než jsem chtěla. Což, jak jsem poznala už někdy sakra dávno, se mi u tvých článků stává a stávat se asi bude, až sem zas jednou za sto let vlezu.

2 Emilly Poison Emilly Poison | 24. prosince 2011 v 19:59 | Reagovat

Jestli jsi C.S. co měla ráda Taijiho tak o tobě. Já bych ti to časem řekla sama, os vý rodině a podobně. A jo, co se týče videa, o tom si můžeš tady taky přečíst.
O chlastu...hele já sama nevim co to se mnou bylo...teď si třeba dám, ale... ne. článek.

3 im. im. | Web | 24. prosince 2011 v 22:11 | Reagovat

Takhle. Já Taijise asi nikdy mít ráda nepřestanu, je to drahoušek ze všech Xů nejXovatější. =D
K tomu, že je to o mně. Myslela jsem si to, tak nějak z toho, co vyplynulo z toho článku a co mi osobně bylo jasný předem, totiž že něco se asi jen tak zapomenout nedá. A věř mi, že já to vím. A věř mi, že za ty poslední měsíce nebylo snad jedinýho dne, kdy jsem se nezamyslela nad tím, jestli to opravdu bylo nutný tě takhle... vhodnější slovo než "zavrhnout" mě nenapadá. Usoudila jsem, že nebylo, ale co já vím.

4 Emilly Poison Emilly Poison | 24. prosince 2011 v 22:39 | Reagovat

Třeba bylo. Je fakt, že v poslední době mi dochází dost... věcí...

5 Emilly Poison Emilly Poison | 24. prosince 2011 v 22:58 | Reagovat

Btw mojí mámě se taky líbí Taiji. Jsem jí ho musela poslat a pustit jí Vojsles Skrímink protože jsem zjistila, že ho napsal O_o

6 im. im. | Web | 25. prosince 2011 v 11:04 | Reagovat

Nemyslím si, že bylo. Každopádně mi teď tak nějak... hodně věcí došlo, takhle. Například že jsem to všechno mohla udělat jinak. Nějak míň... drasticky, chce se mi říct. Že se tvý mámě líbí Taiji, vím, kdysi jsi mi to říkala :))

7 Emilly Poison Emilly Poison | 25. prosince 2011 v 13:29 | Reagovat

Třeba bylo, abych si taky něco uvědomila? Jo, říkala, jenže jí se líbí jakože víc. A Heathovi závidí, že na svých šedesát vypadá stále dobře xD :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama