I want to meaning of my life....

Příběhy?

25. prosince 2011 v 13:51 | Emilly
Včera jsem se dívala na Youtube, kde jsem nalezla několik úchvatných klipů od X Japan. Jak známo, nejlépe k napsání příběhu pomáhá většinou písnička, nebo videoklip. Alespoń teda mně. Nevím, jestli je vůbec dobrý nápad sem vůbec nějakou povídku zveřejňovat, vím nejméně o jedný osobě, co jí odsoudí způsobem, že už asi v životě nebudu mít odvahu cokoliv napsat i jen pro sebe do sešitu. Což mě ovšem nebaví, v době, kdy jsem měla notebook jsem se rozmazlila psaním na klávesnici a psaní ručně nenávidím, už proto, že už to skoro neumím :D
A k tomu odsuzování, vím, že bych se neměla dát a už jen pro vztek kritikům psát, až by se mi z ruky kouřilo, ale.. je to asi oblast, kde ještě potřebuju nakopnout.

Mimochodem, nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem nějaká dokonalá spisovatelka, vzhledem k tomu, jak dlouho píšu bych klidně i mohla, ale zaprvé nemám důvod to dělat a za druhé vím, že já mám do dokonalý spisovatelky hooodně daleko, zvlášť teďka, když jsem se na psaní totálně vykašlala a všechno, co jsem se během těch cca pěti let naučila, se musím učit znova, o slovní zásobě nemluvě.
Jenže jak praví básník, z toho mračna nezaprší, aneb když nebudu psát a zdokonalovat se, nikdy ze mě nebude ani průměr.

Co se týče kritiky, pokud je kritika objektivní a opodstatněná a týká se gramatiky nebo slohu a je konkrétní, jsem ochotná jí přijmout. POkud se mi tu někdo začne rozčilovat, co si dovoluju psát o Yoshikim a zatahovat do svého příběhu Sugiza nebo Gackta, ten ať rovnou z mého blogu táhne a vrátí se, až se vzpamatuje. Já nestojím o nadávky za to, kdo v mém příběhu hraje. Dobrou spisovatelku ze mě ani z nikoho jiného neudělá výsměch typu: Tvému stylu psaní se smějeme. Pokud mi ale přesně napíšete, co a kde v příběhu nesedí, čili to zkonkretizujete, řeknu dobrá, podívám se na to a pokusím se závadu buď odstranit, nebo ji alespoň příště neopakovat.

Momentálně tu na blogu mám rozepsané dva příběhy. Jo, jsou o X Japan a zblázněte se, v jednom hraje i Sugizo a co víc, je nadán magickou schopností!
Nemohla jsem se udržet si nerejpnout.
V první řadě stejně ale rozepíšu ten "nemagický" příběh, rptože k tomu "magickému" ještě nemám pořádný děj ani důvod, proč X obdrží ty schopnosti, které obdrží.
TAkže vy se tu hezky děste, co za UWO tady vypotím a já jdu mučit svůj mozek nad Silent Jealousy, což je příběh, který je o Yoshikim.

Infarktům zdar.
Emilly alias Pytel Blech
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 im. im. | Web | 25. prosince 2011 v 15:09 | Reagovat

Tak čau Pytli Blech =) Div se nebo ne, ale na to story se Sugim a jeho magickýma schopnostma se dost těším. Taky mám teď něco rozepsaný, ale pravděpodobně to bude na víc kapitol a měla bych ještě vymyslet nějaký originální jména pro postavy - nějak mi přijde, že RC (real character) jsou dobrý tak nějak jen do těch jednorázovek, nebo alespoň mně se s těma skutečnejma postavama kapitolovky píšou blbě. A když už se napíšou dobře, tak si to po tejdnu přečtu a říkám si co za píčovinu jsem to stvořila - viz Transgression.

2 Emilly Poison Emilly Poison | 25. prosince 2011 v 15:36 | Reagovat

Transgression byla náhodou dobrá, nedávno jsem zase četla tu část, jak tam Sofie s hidem.. hm. Jo, Sugizo byude mít kouzelný housle, bude pomocí houslení ovládat lidi :) a Taiji je  Mr. Mrazák, stejně jako veve...*dostala ránu paličkou do hlavy* Yoshiki! Btw, viděla jsi už klip k Silent JEalousy?

3 Reji (Betty, Thee, Gacktova Erekce) Reji (Betty, Thee, Gacktova Erekce) | Web | 25. prosince 2011 v 19:51 | Reagovat

Hej, nedělej ze mě zase mrchu, ze mě už většina toho předchozího vzteku na tebe vyprchala. A zase nepřeháněj, za nic ohledně Yoshikiho jsem ti, co si pamatuju, nevynadala :D Každopádně, Gackte div se, taky se na tvé povídky těším. Bez ohledu na to, co jsem si o tobě myslela,  proti tvým povídkám jsem nic neměla, alespoň ne ze "spisovatelské" stránky. A promiň, j-rockeři jsou pro mě něco jako rodina. Když mi přijde, že o nich někdo mluví nehezky, začnu syčet a prskat, a když se to opakuje dál, začnu být zlá a majetnická. (Tím neříkám, že se k nim nutně chováš zle, je to možná jen můj pocit)

4 Emilly Poison Emilly Poison | 26. prosince 2011 v 17:49 | Reagovat

[3]: Ne, nevynadala jsi mi ohledně Vev... ehm, Yoshikiho v pravým slova smyslu, (nostalgicky vzpomíná na louži na košili). Gackte div se, pro mě jsou j-rockeři taky jako rodina, hlavně ti mrtví 8-O Já o j-rockáčích, když mluvím "nehezky" málokdy to myslím zle. Když napíšu Sugizanec, nemusí to nutně znamenat, že něco proti němu mám. Většinou, je to teda po Sawadovi divný, když někomu nadávám, tak ho mám ráda. :D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama