I want to meaning of my life....

A další rok za námi

6. února 2013 v 14:27 | Emilly
Tak a máme rok 2013. A únor k tomu. A já se po roce zase hlásím ze svých hlubin temných, abych podala zprávu, že Emilly žije a je, víceméně zdráva.

Loňský rok mi sám o sobě přinesl mnoho změn. Nové bydliště, nové prostředí, nové všechno. Dvakrát jsem byla ve vztahu, dvakrát ten vztah ztroskotal. Kašlu na to. Radši budu zamilovaná do hideho, než aby mi zas někdo zlámal srdce a důvěru a kdesi, cosi.
Rozkmotřilajsem se se svým, do té doby nejlepším kamarádem,uviděla jsem ho najednou v jiném světle, než v jakém se mi do té doby zjevoval. Teď už vím, že je to jen manipulátor, který chce, aby mu lidi sloužili. Je pravda, že na Hell párty v prosinci jsme si to tak nějak vysvětlili a vypadalo to v pohodě, ale poslední telefonát, který jsem mu zvedla, rozhodl. Od té doby jsem mu tel nezvedla. A ani už to se mnou nic nedělá.
Skamarádila a zase rozhádala jsem se s jednou slečnou, která mojí kamarádce drze kopírovala z blogu básničky a vydávala je za svoje. Když jsem se ozvala a napomenula ji, začala nám nadávat a chovat se, jak vyplašená slepice. A to je stejně stará, jako moje starší sestra. Takže ono to asi opravdu není ani tak o věku, jako o člověku samém. Ale to už záleží na každém, jak se k tomu postaví a co se sebou udělá.
No, co se týká psaní, asi si na to založím speciální blog.
A jelikož nemám potuchu, co psát, tak to ukončím.
Hoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama