I want to meaning of my life....

Beze spánku

22. června 2014 v 4:01 | Mortis
Zdravím všechny ještě jednou.
Jak se pořád máte? Já blbě. Teda, nemám se blbě, ale to, co se mi teď děje, asi moc dobré není.
Jde o to, že už druhou noc nemůžu spát a místo spánku dřepím u počítače a ničím si oči i pohybovou soustavu. A nějak nemůžu přijít na to, "jak se co se proč a nač". Proč nedokážu od toho počítače v jedenáct vstát, vypnout ho a jít si lehnout? Proč, když si nakonec lehnu, tak bulvím do blba a jen s obtížema na pár minut odumřu? Já tomu nerozumím.
Děje se mi to od chvíle, co jsem přijela od toho svého kamaráda. Řekněme, že za poslední čtyři dny jsem naspala tak maximálně 10 hodin. Což není moc dobré, vzhledem k faktu, že dospělý člověk má denně naspat 6-8 hodin. A už je to na mě i znát, jsem mimo, bolí mě hlava, do ničeho se mi nechce, mám špatnou náladu, zimnici, mám zpomalenější reakce a působím jako úplný hlupák. Ale spát nejdu.
Je pravda, že se spánkem mám potíže odmalička, nevím, jestli za to můžou mí "rodiče", kteří mi nechávali dveře do pokoje léta otevřené a měli nahlas puštěnou televizi a ještě se kolikrát hádali; nebo něco úplně jiného. Kolikrát se mi stane, že jdu třeba fakt spát v těch 22-23 h a stejně se v posteli obracím do tří do rána. A můžu být unavená jak chci.
Nechápu to a nemám ani mozek, abych se nad tím zamyslela a došla k nějakému závěru.
Právě se teď přemlouvám, abych konečně šla spát, že mi ty stránky, na které se chci podívat, neutečou a že jednou Ho na tom fb chytnu i bez toho, že tu budu strašit 24/7.

No... už mi nějak dochází myšlenky...
Asi to zkusím a pak dám vědět, jak jsem dopadla.
Spánku zdar.

Sargen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama