I want to meaning of my life....

Chce to se hlavně probrat...

6. července 2014 v 9:16 | Mortis
Tak zase pár blbostí o mně...


Brý ráno. Je asi docela divný, sedět a psát na blog v půl deváté ráno, obzvlášť poté, kdy jsem byla celou noc vzhůru, ale já si tak nějak potřebuju vylít emoce a vůbec celkově se vykvákat ze všeho.
Začnu asi tím, o čem byl původně tenhle blog. Tento blog se zaměřoval na to, s čím jsem měla ten největší problém a to je alkohol. Musím říci, že se mi jaksi abstinuje hůře, když abstinovat musím, než když já sama fakt chci. Ale to je prkotina, zvládla jsem to dřív, zvládnu to i teď. Od posledního srazu na Petříně jsem fakt nepila skoro nic, akorát dnes jsem si na Welcome to Hell dala skleničku bílého vína, které stejnak chutnalo, jakko močka. Aneb, jak zpívají Sweeny Todd a Mrs. Lovett, "Wo is this? Smells like a piss." No ale trochu mě to přeci jen odkopalo bloky.
Původně jsem chtěla z WTH odejít, ale když jsem objevila, že se tam objevil Adámek, což je moje zlatíčko, tak jsem tam zůstala. A udělala jsem dobře, protože ten kluk by se jinak asi neměl komu vyzpovídat. A jsem moc ráda, že mi důvěřuje.
Horší už to bylo s mým druhým oblíbencem, jehož tu nebudu jmenovat. Ale vlastně, jsem s tím tak trochu počítala; to jen náš společný kamarád R. má neustále blbé vyjšplechty a kecy a vůbec si neuvědomuje, že mu to může být nepříjemné. Já se kecům R. směju, protože je to docela legrační a taky mě to dokáže odreagovat od kravin. Ale jako on bujnou fantazii fakt nemám. xD
Čím mě R. naštval, když mě a tomu mému oblíbenci číslo 2 řekl, ať se postaráme o jeho přítelkyni, které bylo špatně z nevyspání a z únavy. Copak jsme kurńa hlídací psi a chůvy? Je teda fakt, že já o AK starost docela měla, protože je to vcelku hodná holka, akorát má trošku menší problémy. Ale kdo je dneska nemá, herdek a už mě to prostě nebaví neustále poslouchat, jak se jeden u druhého pomlouvá. Jak AK pomlouvá R. (což teda, aspoň, kdyby byly pomluvy, ale ona je to z veliké části pravda) a jak R. pomlouvá AK jak je hysterická a žárlivá a kdovíco. Ale herdek, já ybch taky byla žárlivá, kdyby můj přítel, mít nějakého, mi lítal před kamarádkou nahý a nebo, kdyby neustále žvásnil o své bývalce, o které se nemůže smířit s tím, že se na něj prostě vykydla. A upřímně, já se ani nedivím.
Zkrátka a dobře, ačkoliv jsem skoro nic nepila, tak jsem stejnak byla docela kvalitně vypsychnutá. Ten Styx má na mě asi nějakej divnej vliv, nebo co. Každopádně, jak se to nahromadilo, tak jsem zase trochu vyskratovala a spáchala jsem věc, kterou jsem už hodně dlouho neudělala. Všichni jistě znáte sebepoškozování a já mezi ty šťastlivce, co tím trpí, patřím taky. Jen mívám delší pauzy, než někteří a běžnější jedinci. Třeba naposledy jsem se šmikla loni v září a to jsem to ještě ke všemu chtěla doopravdicky ukončit. Dneska já nevím, co mi šiblo, zlomila jsem si omylem sponku a tím zostřeným koncem jsem se začla šmrdlat po zápěstí. Můj oblíbenec z toho asi musel mít radost, neb jsem se vyfařila vedle něj (odvaha daná vínem) takže to měl v přímém přenosu. No, krvácelo to docela hutně, kupodivu. Vtipné bylo, když přišel Fou Sage, což je týpek, kterej ty akce snad dělá bo co a takový na mě "To je krev nebo barva?" já takovým chcíplým ex hlasem "Krev" a Fou Sage "A nechceš na to dezinfekci?" já: "Ne." Fou Sage: "A nechceš to zalepit?" já: "Ne"
tak se s tím pak nějak smířil a odešel a ještě mi doporučil, že kdybych si náhodou fakt chtěla oddělat tepnu, že to jako nemám dělat v klubu, páč, kdo by to po mě uklízel. xD
Potom jsem odešla s Adámkem a tak nějak jsme si pokecali jako vždycky. My dva si vždycky máme o čem povídat, i když on pořád vypráví o své Barče, tak já ho vyždycky vyslechnu, protože vím, že to potřebuje. A vždycky, když je na tom zle a já jsem u toho, tak ho obejmu, protože je to takovej zlaťouš a navíc synáček. :D :3
Ráda bych mu i Báře nějak pomohla, ale nemám jak. I když, jedna možnost by tu byla ale je to dost o krk. Což mi nějak nevadí, ale co už.
No. Jenže jak jsme s Adámkem šli, tak mě začalo hrozně štvát, že jsem zase zkratovala a tu ruku jsem si oddělala. Zaprvé to vypadá, jako když mě poňapala bláznivá kočka a zadruhé to není zrovna příjemná záležitost, ale co na dělám, nic. Ale přijde mi, že občas takhle zkratuju jenom proto, abych si uvědomila, že vlastně ve skutečnosti chci žít a chci zkusit v tom zasyfleným životě něco dokázat a že některé věci fakticky dělat nechci. Takže jsem se, sice možná poněkud pozdě, rozhodla, že se na to vyseru a začnu na sobe opravdu makat. I kdybych nevim co, tak si na tom internetu najdu knihu online od Louise L. Hay a budu pracovat s těma cvičeníma, i když mě to bude děsně žrát a lámat. Já se chci konečně uklidnit a kniha Miluj Svůj Život už mi jednou ukázala cestu, tak nevidím důvod, proč by mi ji nemohla ukázat i podruhé. Až budu mít nějaké peníze, tak si jí koupím vázanou a budu jí číst tak dlouho, až si to vštípím do toho mozku pomatenýho a ten mozek už bude akceptovat to pozitivno. A asi bych se zas na chvíli měla přestat bavit s R. Ono přece jen ten rok, co jsem ho naprosto ignorovala, měl něco do sebe. Jenže zase je tu AK a ta mi zrovna ukradená není. Přiznám se, že jsem i tak trochu feministka a vadí mi, jak se R. dost často k AK chová. Jenže toho už nepředělám a bohužel ani nikdy nepochopím. Chápu W. našeho společného kamaráda, který byl dnes na WTH úplně mimo. Jako, kdyby byl neustále nešťastný a smutný a díky přehnanému požití návykových látek to vyplavalo na povrch. Chápu Adámka, že neustále mluví o Barče. Chápu kohokoliv, pokud možno. Ale R. asi fakt nikdy nepoberu.
No, to je jedno. Já se teď budu hlavně psychicky přpipravovat na brigádu a pak na následné jiné věci a na Emo srazech a na WTH mě teď pár měsíců nikdo neuvidí. Možná tak, kdyby někdo chtěl jít ven jako jednotlivě, ale na srazy fakt ne. A ještě si i hoodně rozmyslím, jestli budu dělat R. toho cvičného kopacího panáka na AdVíku, jak sjem mu slíbila. Nějak do toho nemám chutí, ačkoliv jsem byla na AdVík taky už konečně trochu zvědavá. No ale co.
Tak. Já už s tímhle článkem (který jsem ještě ke všemu musela dopřepisovat, neb mi opět chcípla wifina) končím, protože je ještě hodně co psát a do této rubriky to patří jen minimálně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama